ROK 2024

ROK 2024

 

Ośrodek „Wrzos” otwarty

Od 25 maja pracownicy, doktoranci oraz emeryci i renciści UW mogą skorzystać z wypoczynku w zmodernizowanym Domu Pracy Twórczej i Wypoczynku „Wrzos” w Kościelisku należącym do Uniwersytetu Warszawskiego. 24 maja odbyła się uroczystość otwarcia ośrodka po przebudowie. Więcej na temat Ośrodka „Wrzos” można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Projekt centrum sportu na Ochocie

Nawiązanie do otaczającej przestrzeni, optymalny układ pomieszczeń, oszczędne środki wyrazu. Tymi cechami charakteryzuje się zwycięski projekt budynku Centrum Sportu i Rekreacji UW, który powstanie na warszawskiej Ochocie. Spośród siedemnastu nadesłanych prac w zakończonym 20 lutego konkursie architektonicznym jury najwyżej oceniło pomysł pracowni Bureau Babyn Michałowski oraz Biura Projektów Lewicki Łatak. Inwestycja jest częścią Programu Wieloletniego „Uniwersytet Warszawski 2016–2027”. Więcej na temat projektu centrum sportu na Ochocie można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Konkurs architektoniczno-urbanistyczny

Do 30 stycznia można składać prace w konkursie na koncepcję architektoniczną wraz z zagospodarowaniem terenu inwestycji na Kampusie Ochota w Warszawie. Budowa jest jedną z wielu inwestycji w ramach Programu Wieloletniego „Uniwersytet Warszawski 2016–2027”. Więcej na temat Konkurs architektoniczno-urbanistyczny można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.