ROK 2021

ROK 2021

 

Początek budowy akademika na Służewcu

Władze Uniwersytetu Warszawskiego podpisały umowę z firmą Mota-Engil Central Europe na wykonanie prac budowlano-montażowych dla budowy domu studenckiego na Służewcu. To jedna z inwestycji programu wieloletniego. Prace rozpoczną się jeszcze w tym roku. Więcej informacji odnośnie budowy akademika na Służewcu można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Powołanie w Pafos Stacji Badawczej CAŚ UW na Cyprze

Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW utworzy stację badawczą w Pafos na Cyprze, gdzie ekspedycje CAŚ UW pracują od ponad pół wieku. Będzie to trzecia zagraniczna stacja badawcza CAŚ UW. Więcej informacji odnośnie powołania Stacji Badawczej na Cyprze można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Rusza budowa gmachu Wydziału Psychologii

25 maja władze Uniwersytetu Warszawskiego podpisały umowę z firmą Mostostal Warszawa S.A. na wykonanie prac budowlano-montażowych dla budowy gmachu Wydziału Psychologii na Ochocie. To druga największa inwestycja programu wieloletniego. Wartość umowy wynosi 138,9 mln zł. Więcej informacji odnośnie budowy gmachu można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.