ROK 2019

ROK 2019

 

Prace przygotowawcze do nowych inwestycji programu wieloletniego

W 2020 roku zostaną ogłoszone konkursy, które wyłonią najlepsze projekty: nowego domu studenckiego na Ochocie, rozbudowanego Centrum Sportu i Rekreacji oraz budynku naukowo–dydaktycznego przy ul. Furmańskiej. Więcej informacji odnośnie Programu Wieloletniego można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Zakończono przebudowę części wschodniej budynku przy Al. Ujazdowskich 4

Rewitalizacja i modernizacja gmachu Obserwatorium Astronomicznego przy Al. Ujazdowskich 4 obejmowała dwie części budynku. Zakończona właśnie część wschodnia inwestycji realizowana była w ramach programu wieloletniego „Uniwersytet Warszawski 2016-2025”, natomiast zrealizowana wcześniej część zachodnia budynku została przebudowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. Więcej informacji o przebudowie budynku można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

 

20. urodziny BUW na Powiślu

Dwie dekady temu Biblioteka Uniwersytecka przeniosła się z Krakowskiego Przedmieścia na Powiśle, tworząc jeden z głównych punktów na mapie stolicy. Więcej informacji o obchodach jubileuszu 20-lecia BUW na Powiślu można znaleźć na stronie Biblioteki Uniwersyteckiej.

 

Przestrzeń sportowa w podziemiach BUW

W podziemiach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie odbyło się otwarcie nowej przestrzeni sportowej, z której korzystać będą studenci i pracownicy UW. Więcej informacji o otwarciu przestrzeni sportowej w podziemiach BUW można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Listopad 2019 r. – powstanie strony BEN. Więcej informacji historycznych odnośnie inwestycji i nieruchomości UW, można znaleźć na stronie Uniwersytetu Warszawskiego [zobacz]