Wykaz sal ogólnouniwersyteckich

Wykaz obiektów z puli ogólnouniwersyteckiej będących w dyspozycji Biura Ewidencji Nieruchomości, Biura ds. Nieruchomości „Powiśle” oraz Biura Gospodarczego, w pionie Z-cy Kanclerza ds. Nieruchomości:

 

BIURO EWIDENCJI NIERUCHOMOŚCI

1. AUDITORIUM MAXIMUM (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28)

– wszystkie sale

2. BUDYNEK STAREJ BIBLIOTEKI UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28)

– wszystkie sale

3. PAŁAC KAZIMIERZOWSKI (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28)

– wszystkie sale

4. PAŁAC TYSZKIEWICZÓW-POTOCKICH (ul. Krakowskie Przedmieście 32)

– sala Balowa

– sala Bilardowa

5. BUDYNEK DYDAKTYCZNY (ul. Żurawia 4)

– Aula

kontakt: mgr Natalia Furman
tel. (22) 55 24 020
e-mail: n.furman@adm.uw.edu.pl

kontakt: mgr Mateusz Matyjasek
tel. (22) 55 21 565
e-mail: mateusz.matyjasek@adm.uw.edu.pl

 

BIURO DS. NIERUCHOMOŚCI „POWIŚLE”

1. BUDYNEK DYDAKTYCZNY (ul. Dobra 55)

– wszystkie sale

kontakt: mgr Krystyna Kochman
tel. (22) 55-26-029, 882 166 094
e-mail:  k.kochman@adm.uw.edu.pl

2. BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA W WARSZAWIE – BUW (ul. Dobra 56/66)

– sala Widowiskowa

kontakt: mgr inż. Tomasz Kosik
tel. (22) 55-25-079
e-mail:  Tomasz.Kosik@adm.uw.edu.pl

 

BIURO GOSPODARCZE

1. TEREN KAMPUSU CENTRALNEGO (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28)

kontakt: Tomasz Zwierzchowski
tel. (22) 55-22-006, 600-938-622
e-mail: t.zwierzchowski@uw.edu.pl

2. TEREN KAMPUSU OCHOTA (ul. Banacha, Żwirki i Wigury, Miecznikowa, Pasteura)

kontakt: Tomasz Kacprowicz
tel. (22) 55 40 709, 606-739-729
e-mail: tomasz.kacprowicz@adm.uw.edu.pl

 

Mapa Kampusu Głównego UW [mapa]

Mapa uniwersytecka Warszawy [mapa]